Handling та Supervision

Дбаємо про регулярні і чартерні рейси в Україні з 1993 року. Володіємо найбільш широкою мережею довірених партнерів для закриття будь-яких потреб авіаційної сфери.

Далі

Наземне обслуговування

Продаж, просування і дистрибуція авіаційних / витратних матеріалів на території України. Обладнання: продаж, лізинг, обслуговування. Сертифіковане навчання персоналу

Далі

Ремонт

Обслуговування, плановий і капітальний ремонт ПС та їх компонентів згідно сертифікату EASA Part 145. Додаткові роботи: зварювання, фарбування, механічна обробка і т.д.

Далі

Представництво

Україна - незаповнений ринок, що розвивається. Замовте професійний аутсорсинг у найстарішої приватної авіаційної компанії України. Економте час, гроші та зосередьтеся на своїх завданнях.

Далі

Відточені процеси

Небо - наша пристрасть.
Знаєте, чим більше ви закохані у свою справу, тим більше ви захоплені. Якщо клієнт раз стикається з нашою увагою до деталей - він залишається з нами назавжди. Це наша мета.

Хто ми?

Ми найстаріша компанія з наземного авіа-обслуговування в Україні. Починали як група натхненних експертів відразу після появи авіаційного законодавства в новоствореній Україні (після СРСР). І до сих пір ми разом слідуючи єдиній первісній місії - створення зразкової служби наземної підтримки повного циклу.

Чому ми?

Ми є прямими представниками провідних світових компаній та постачальників, а також маємо широку партнерську мережу. Це гарантує Вам кращі ціни і умови на ринку. Залиште свій запит і переконайтеся самі!

Найвищі стандарти

Екіпаж буде задоволений Вашим новим партнером!

Кожен крок під суворим наглядом:

  • ISO 9000 № CH03 / 0618, виданий SGS (Швейцарія)
  • Управління цивільної авіації України (хендлінг і технічне обслуговування)
  • EASA (через партнерство з Oakenhurst Aircraft Services)
  • EASA Part 145, Maintenance, UK.145.00524

Членство:

  • IATA Ground Handling Council
  • NBAA (National Business Aircraft Association)

Використовуйте переваги

Сьогодні ми надаємо широкий спектр послуг від продажу запасних частин і авіаційних матеріалів до обслуговування і ремонтів ПС. Працюючи з нашими партнерами ми виступаємо сполучною ланкою між клієнтами зі Східної Європи і західними постачальниками, підвищуючи місцеві галузеві стандарти до рівня вимог EASA і FAA. Наш головний офіс знаходиться у центрі Києва, а керуючий офіс і ремонтно-складське приміщення знаходиться у міжнародному аеропорту «Київ-Бориспіль» (KBP).

Якщо ви бажаєте залишити запит на хендлінг, отримати актуальний capability лист або по інших авіаційних запитах - негайно звертайтеся до нас!

Залишити заявку

Ключові партнери ТОВ «УкрЕйр»

Celeste Industries
(США)
Flight Support GSE
(США)
Exxon Mobil Oils and
Lubricants (США)
Nordic Aircraft Systems (Литва)