Ваше представництво в УкраїніЧас зростати

Шукаєте нові ринки?

Вектор країни на тісну співпрацю з ЄС робить бізнес в Україні настільки ж простим, як і вдома, але з величезними можливостями отримання додаткового прибутку.

В ногу з найкращими

На даний момент ми є ексклюзивними дистриб'юторами пмм "Exxon Mobil Oils and Lubricants" (США), хімічних та санітарних речовин "Celeste Industries" (США), наземного обладнання "Flight Support GSE" (США). Ми вже представляємо інтереси закордонних авіаційних компанії, таких як "Oakenhurst" (Англія), "Nordic Aircraft Systems" (Литва). Співробітництвом з ТОВ "УкрЕйр" ви досягаєте одразу дві мети: підіймаєте прибуток на наступний рівень та відкриваєте ваш бізнес цілій країні одночасно.

25 років досвіду

ТОВ "УкрЕйр" представлятиме вашу компанію в Україні як дистриб'ютора, торгового агента або офіс представника інтересів. Замовляйте аутсорсінг у досвідчених професіоналів ТОВ “УкрЕйр” та економте Ваші час та гроші!

Маючи більш ніж 25-річний досвід у галузі авіації, ми надамо консультаційні послуги з ведення бізнесу в Україні або зробимо самостійно усе необхідне, щоб досягти цілей Вашої компанії.