Наземне обслуговування

Повний цикл наземного обслуговування

Готові до будь яких викликів, весь час поки літак на землі

Залишити заявку

30 різноцільових одиниць наземного обладнання

Більшість обладнання виробництва США. Наш персональний парк здатен самостійно витримати 80% денного розкладу усього аеропорту.

УкрЕйр - це надійно! Ми є не тільки ексклюзивними постачальниками наземного обладнання на Україну, але й самостійно сертифікуємо його, а також проводимо його технічне обслуговування. Більше того ми здатні посприяти виконанню рейса у будь-якому аеропорту України із найвигіднішими умовами на ринку. Просто залиште свій запит!

Просування та дистрибуція авіаційних комплектуючих.

ТОВ "УкрЕйр" є офіційним дистриб'ютором широкого кола виробників та постачальників авіаційних витратних матеріалів. Це означає, що ви маєте змогу отримати найкращу ціну, та найліпшу якість одночасно і в єдиного продавця.

Наш торговий дім має ексклюзивні права на всі найпопулярніші допуски: масла та мастильні матеріали, хімічні речовини для санітарії, салонні витратні матеріали та будь-які інші запчастини до Вашого літака.

Кращі професіонали галузі

Нам подобається задавати правила гри, та стандарти якісного хендлінгу в Україні. Але, перш за все, ми пишаємося нашим персоналом і навчальним центром, що дає нам таку привілею.

Як вже було сказано, ми слідуємо нашій меті у всьому, що ми робимо, - створити (тепер вже - підтримувати) найкращий авіа-сервіс в країні.

Зручний сервіс

Хендлінг у відкритому полі

Найширша партнерська мережа дає нам змогу організувати обслуговування рейсу навіть у лісі. Як ми це неодноразово робили для ххх посольств під час військових тренувань

Обслуговування, плановий або капітальний ремонт ПС

Незалежно від того, чи є у вас термінова необхідність у запасних частинах, плановому ремонті або швидкому обході під час оборотного рейсу наші сертифіковані співробітників організують усе швидко і професійно.

Безпека та довговічність

Ми щасливі виступати довіреними та незмінними постачальниками витратних матеріалів для урядових і приватних авіаційних компаній протягом десятків років. Усі продукти мають широкий діапазон допусків та представлені нами ексклюзивно на території України, що є показником нашої високої надійності.