Технічне обслуговування, плановий та капітальний ремонтНайпростіший спосіб налагодити безперебійний бізнес

Зробити замовлення

Авіоніка та електротехнічне обладнання

Прилади навігації та комунікації, комутатори, електрообладнання, модулі VHF / DME, блоки управління, гарнітури, мікрофони, датчики, пожежні модулі, пристрої управління польотом, акумулятори, каліброване обладнання для літаків, генератори 400 Гц, ліхтарі салону, лобові стекла з підігрівом, система запалювання, посадкові вогні і стробоскопи, і т.д

Аварійна авіаційна техніка

Пляшки, гідростатичні випробування циліндрів, переносні та стаціонарні циліндри, регулятори, клапани, вимикачі тиску, гідростатичне випробування за вимогами US DOT, аварійні гірки, кисневі маски, паски безпеки для єкіпажу тощо.

Наземне обладнання

Реконструкція повного циклу. Від замовлення запасних частин до сертифікованих випробувань встановленого обладнання. Висококваліфікований персонал обирає оптимальні запасні частини зі складу або у надійного постачальника та встановлює його на будь-який тип НО будь-якого світового виробника.

Зручний сервіс

Довірений партнер

Ми виконуємо широкий спектр технічного обслуговування, починаючи від дрібних робіт до глибоких капітальних ремонтів. Ми будемо раді продемонструвати наш відмінний сервіс який наразі є нашим основним активом - репутацією.

Повністю ліцензована активність

Роботи здійснюються за ліцензією Оукенхорст Англія та відповідають усім внутрішнім законодавчим вимогам. Всі процеси виконуються досвідченим та висококваліфікованим персоналом, з яким ми пишаємося працювати.

Надійне постачання

Гарантуємо найзручнішу співпрацю. Особистий запас деталей і устаткування дає нам можливість гнучко реагувати на запити ринку.